0 yorum  |  Yorum Yap
Üretici: Kontal
Ürün Kodu: pef
Stok Durumu: 2-3 gün içinde
Piyasa Fiyatı Kredi Kartı Fiyatı Havale/EFT Fiyatı
1.085,60TL 944,00TL 896,80TL
Kredi Kartlarına 3-6-9 Taksit ile Ödeme Seçeneği
World & Bonus karta MAIL ORDER ile 6 taksite kadar % 0 komisyon

 Pilli fotosel, Kablosuz sensör, Pilli emniyet fotoseli, fotosel sensör, kontal emniyet fotoseli, kontal pilli fotosel ; 2 adet 3,6 V lityum pil veya 15 – 24V AC/DC ile çalışabilir. Güvenlik ve kontrol amacıyla üretilmiş, kızıl ötesi sinyaller ile alıcı ve verici olarak çalışan bir ünitedir. Alıcı ve verici üniteler birbirlerini görecek şekilde montaj edilir. Araya bir engel girmesi ile çıkış vermesi ile alıcı ünite çıkış vermektedir. Maksimum çalışma mesafesi 12 metredir

Reflektörlü Aynalı Kablosuz Emniyet Fotoseli
İster Emniyet Sağlayın İsterseniz Kapalı Kapılarınızı Açın.
Hem güvenlik için kullanılır Hem de Kapıların Açılması için
Otomatik kapılar için geliştirilen kablosuz reflektörlü aynalı emniyet fotoseli can ve mal güvenliğini sağlamanın yanı sıra, kablo döşeme işine son vererek kolay kurulum sağlamaktadır.Reflektörlü emniyet fotoseli montajlarınızı kolaylaştırarak sizlere zaman kazandırır. Emniyet fotoselinde yapmanız gereken tek şey reflektörü, fotoselin tam karşısına tutturmak.

Reflektörlü fotosel garaj kapıları , bariyerler ,kepenkler ve sürgülü kapılarda kullanılmak icin tasarlanmıs alman menseli profesyonel güvenilir bir kablosuz , reflektörlü diger bir tabir ile aynalı fotosel sistemidir.
Bu sistemde reflektörle alıcı ünite arasına her hangi bir obje, araç , insan girmesi durumunda röle tetik vererek kapının durmasını yada geri kapanmasını saglayabilirsiniz.
NC ve NO Tetik uçları mevcuttur.
Reflektörlü Kablosuz Fotosel Kullanım Alanları :
Sürgülü Kapı motorları
Bariyerler
Dairesel Kapı motorları
Otomatik Bahçe Kapılarında
Garaj Kapılarında
Seksiyonel kapılarda
Kepenklerde
Tüm motorlu kapı sistemlerinde kullanabilirsiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!